zaklinacze

WSPIERAMY.to

Z przyjemnością informujemy, że zostaliśmy mecenasem projektu wydania gry ZAKLINACZE za pośrednictwem platformy WSPIERAM.to (link). Skąd taki pomysł i dlaczego zdecydowaliśmy się na taki krok, przeczytacie w dalszej części tego wpisu.

Gobliny6Na początku należy wspomnieć, że nie jest to pierwsza kampania mająca na celu wydanie gry jaką wsparliśmy. Do tej pory zaangażowaliśmy się w projekty:

Jednak Zaklinacze to pierwsza gra nad którą obejmujemy mecenat. Dlaczego w ogóle wspieramy takie kampanie? Ponieważ uważamy, że warto realizować ciekawe projekty. Angażujemy się w te kampanie, które wg nas są najbardziej trafionymi pozycjami i warto poświęcić im zarówno uwagę jak i odrobinę gotówki.

Zlodzieje7O ile pozostałe pozycje po prostu chcieliśmy mieć 😉 bo znamy je z wcześniejszych bądź zagranicznych wydań (Dominion, Roll4TheGalaxy) to w Zaklinaczach po prostu się zakochaliśmy. Mało która gra ma tak dopracowane i dobrane do klimatu ilustracje. Poza tym klimat fantasy nie jest nam obcy, co jeszcze bardziej przyczyniło się do naszych odczuć wobec tej gry. Jednak oprócz wizualnej strony gry stawiamy duży nacisk na mechanikę oraz skomplikowanie zasad. Do dnia dzisiejszego mamy kilka gier w wypożyczalni z którymi przegraliśmy już na starcie po lekturze instrukcji (pozdrawiamy wszystkich fanów gry Teomachia 😉 ). Mimo przesytu w kategorii karcianek wydaje nam się, że zaklinacze to strzał w dziesiątkę, który powinien przyciągnąć fanów MtG czy choćby Munchkina.

Gorąco kibicujemy twórcom projektu 😉 Nie możemy doczekać się egzemplarza testowego, który przemielimy na wszelkie sposoby w recenzji.

Wszelkie informacje na temat gry Zaklinacze znajdziecie na stronie projektu www.wspieram.to/zaklinacze oraz na stronie samej gry www.zaklinacze.pl

 

1200_bez_info-1080x630