Pierwsze koty za płoty

Witajcie!

W końcu udało nam się zrealizować zeszłoroczne plany – zrobiliśmy sklep internetowy a naszą pierwotną stronę przekształciliśmy w blog na którym będziemy publikować nasze teksty – recenzje gier w jakie będziemy mieli okazję zagrać i wszelkie inne informacje jakim będziemy chcieli się z Wami podzielić. Mamy nadzieję, że rok 2016 będzie rokiem dobrych zmian a na światło dzienne wyjdzie wiele projektów skrywanych przez autorów gier.

Już teraz wybiegając w przyszłość możemy zapowiedzieć recenzje 3 gier – Bonsai, Mistfall oraz Roll For The Galaxy – wszystkie te tytuły wsparliśmy za pośrednictwem platformy wspieram.to. Jedna z nich powinna dotrzeć do nas już w styczniu. RfTg jest jeszcze w fazie tworzenia ale projekt został zakończony (z rewelacyjnym wynikiem). Najdłużej będziemy czekać na Mistfall ale na pewno będzie warto ponieważ ta gra już zdążyła narobić szumu za granicą.

Trzymajcie kciuki za nasze projekty, za nasz sklep oraz blog. Mamy nadzieję, że będziemy dla Was kopalnią wiedzy a także partnerem przy okazji organizacji różnych wydarzeń kulturalnych i nie tylko.

Serdecznie pozdrawiamy!

Piotrek & Paweł